Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

PostHeaderIcon Nowe wzory użytkowe i przemysłowe

Innowacyjna Gospodarka Unia Europejska

Projekt "Nowe wzory użytkowe i przemysłowe..."

Szanowni Państwo!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artifex Ludomira Mania niniejszym informuje, iż realizuje projekt pn. „Nowe wzory użytkowe i przemysłowe w Przedsiębiorstwie Wielobranżowym ARTIFEX POIG.04.02.00-30-012/10” w ramach Działania 4.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

Celem projektu jest osiągnięcie przewagi konkurencyjnej na rynku poprzez dywersyfikację oferty produktowej o innowacyjne wyroby - gamę 7 produktów w postaci napojów dla dzieci w saszetkach dwukomorowych połączonych z zawieszka za pomocą nici bawełnianej, w kopertkach i kartonikach charakteryzujących się nowym, niepowtarzalnym wzornictwem.

W tym celu Wnioskodawca zamierza zlecić opracowanie 2 wzorów użytkowych (dotyczących saszetki oraz kartonika) i 14 wzorów przemysłowych (7 dotyczących kopertek dla każdego z nowych produktów i 7 dotyczących kartoników dla każdego z nowych produktów). Wzory użytkowe będące przedmiotem projektu zostaną zgłoszone do ochrony własności przemysłowej w trakcie trwania projektu.

Nazwa Beneficjenta: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARTIFEX Ludomira Mania
Całkowita wartość projektu: 5 956 152,00 PLN
Wartość dofinasowania: 2 900 440,00 PLN
Udział Unii Europejskiej: 2 465 374,00 PLN
Okres realizacji: luty 2010 – sierpień 201

Zespół PW "Artifex"

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość